Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Recyklujte s HASIČI

V naší obci funguje sběr elektroodpadu následovně: Datum sběru je vyhlášen obecním rozhlasem, jsou vyvěšeny plakáty a také jej uveřejňujeme na našich webových stránkách www.sdhstahlavy.websnadno.cz . Jako místo sběru slouží hasičská zbrojnice. Pro ty, kteří nemají jak dostat elektroodpad na has. zbrojnici, nabízíme vlastní odvoz. Abychom věděli, že právě vy máte zájem o odvoz vysloužilého zařízení, stačí telefonát na tel. číslo uvedené na plakátu...

 

Recyklujte s hasiči: Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče a získejte pro svůj sbor finanční odměnu

Bydlíte v obci a máte ještě doma starou pračku, ledničku, žehličku, televizi, tiskárnu, prostě vysloužilé elektrospotřebiče, které už nepotřebujete?

Úspěšný program „Recyklujte s hasiči!“, vám umožní zbavit se těchto vysloužilých elektrospotřebičů a hasičskému sboru za organizaci sběrné akce ještě získat finanční odměnu.
Ředitelka zákaznického oddělení ELEKTROWIN a.s., Ing. Taťána Pokorná nám k programu uvedla: „Těší nás, že pro mnohé hasičské sbory se tento program stal výzvou a my jsme rádi, že díky této spolupráci se recyklace přiblížila více k lidem a je přínosná pro obě strany. Dosud se registrovalo 680 hasičských sborů, nové se stále přihlašují a stávající objednávají své sběry opakovaně.“

Do nové sezony vstupuje ELEKTROWIN partnersky se společností ASEKOL, jež je dalším zástupcem tzv. kolektivního systému zpětného odběru elektrozařízení.

Oslovil nás stále stoupající zájem hasičských sborů zapojit se do tohoto prospěšného programu. Již dlouhodobě se snažíme občany motivovat, aby své vysloužilé elektrospotřebiče odevzdávali k recyklaci.

Rozhodli jsme se proto připojit k tomuto projektu a nabídnout hasičským sborům další bonus v podobě finančních odměn za sběr televizí a monitorů.

manažerka oddělení PR a marketingu společnosti ASEKOL, Hana Ansorgová


Do programu Recyklujte s hasiči! se mohou zapojit sbory dobrovolných hasičů zasláním registračního formuláře na adresu ELEKTROWIN P. O. BOX 62 757 01 Valašské Meziříčí.

 

TOPlist
aktualizováno: 28.05.2018 07:10:19